KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12086152

nr 1208 6152

Oidentifierad konstnär. Modell. Signerad. Olja på duk, 94x61 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 1 oktober 2018
kl 18:28:35